rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van Rijschool Driving control

Rijschool Driving control

#53 van 61 in RotterdamCBR-geregistreerd
Gerrit van de Lindestraat 71 D, Rotterdam
AutomaatHandgeschakeldMotorBromfiets

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

27%gemeten over 26 eerste examens
#1 beste#61
Kaart met de locatie van Rijschool Driving control aan de Gerrit van de Lindestraat 71 D, Rotterdam
Gerrit van de Lindestraat 71 D, RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Alle pakketten€45
vanaf per les vanaf€50
proefles€25
Auto (schakel) 60 min€45,00
Auto (automaat) 60 min€47,50
Toon 34 meer
Motor (A/A1/A2) 60 min€50,00
Dan krijg je€25
Auto (schakel) 100 min€70,00
Auto (automaat) 90 min€70,00
Motor (A/A1/A2) 100 min€50,00
BE (aanhanger) 90 min€75,00
Auto B: Tussentijdse toets (TTT) ±€250
Motor: AVB ±€200
Motor: AVD ±€320
Scooter (AM) ±€130
BE: praktijkexamen ±€200
A2 Motorrijbewijs Parel€490
Brons€995
Zilver€1470
Goud€1945
Bromfiets Scooterrijbewijs (AM) Goud€510
Zilver€440
Brons€370
All-inclusive€590
Autorijbewijs (B) Brons (Schakel)€850
Zilver (Schakel)€1190
Goud (Schakel)€1615
Platinum (Schakel)€2040
Brons (Automaat)€910
Zilver (Automaat)€1290
Goud (Automaat)€1765
Platinum (Automaat)€2240
Aanhanger BE-rijbewijs (Aanhanger) Brons€695
Zilver€995
Hoe werkt de€25
(100 min), auto schakel€70
(100 min), auto automaat€70
Dan storten wij€25
(AM) en BE-rijbewijs€25
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

AdresGerrit van de Lindestraat 71 D, Rotterdam
Telefoon0639358478
CBR-nummer3431F1
KvK-nummer71127143

Veelgestelde vragen over Rijschool Driving control

Wat is het slagingspercentage van Rijschool Driving control?

27% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 26 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is Rijschool Driving control beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Op deze cijfers is dat niet te zeggen. Over 26 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 14% en 46%, en dat bereik loopt dwars door het 40% stadsgemiddelde heen.

Wat kost een rijles bij Rijschool Driving control?

Volgens hun eigen prijspagina: alle pakketten €45, vanaf per les vanaf €50, proefles €25. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet Rijschool Driving control examen?

Rijswijk, Rotterdam, Barendrecht. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Hoeveel reviews heeft Rijschool Driving control?

117 beoordelingen op Google, met een gemiddelde van 5 uit 5. Gelezen 2026-08-24.

Waar zit Rijschool Driving control?

Gerrit van de Lindestraat 71 D, Rotterdam. Telefoon 0639358478.