rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van rijmeesters.nl

rijmeesters.nl

CBR-geregistreerd
Hoornklaver 39, Rotterdam

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

22%gemeten over 23 eerste examens
Kaart met de locatie van rijmeesters.nl aan de Hoornklaver 39, Rotterdam
Hoornklaver 39, RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Proefles 60 minuten voor€65
Blokuren Inclusief Praktijkexamen€729
(3 x€249
Blokuren Inclusief Praktijkexamen€1169
(3 x€399
Toon 11 meer
Blokuren Inclusief Praktijkexamen€1609
(4 x€412,50
Blokuren Inclusief Praktijkexamen€2049
(4 x€525
Plan Theorie Examen Theorie€59
Info Theorie (dag) cursus€99
Info Nader Onderzoek NO€339
Tussentijdse toets Tussentijdse toets€239
Plan Praktijkexamen Rijexamen€299
Plan Faalangstexamen Faalangstexamen€359
Voorrijden examen (45 minuten)€45
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

AdresHoornklaver 39, Rotterdam
Telefoon0637339088
CBR-nummer4424K6
KvK-nummer54461227
Instagramrijmeesters

Veelgestelde vragen over rijmeesters.nl

Wat is het slagingspercentage van rijmeesters.nl?

22% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 23 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is rijmeesters.nl beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Op deze cijfers is dat niet te zeggen. Over 23 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 10% en 42%, en dat bereik loopt dwars door het 40% stadsgemiddelde heen.

Wat kost een rijles bij rijmeesters.nl?

Volgens hun eigen prijspagina: proefles 60 minuten voor €65, blokuren inclusief praktijkexamen €729, (3 x €249. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet rijmeesters.nl examen?

Rotterdam, Barendrecht. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Hoeveel reviews heeft rijmeesters.nl?

76 beoordelingen op Google, met een gemiddelde van 4.9 uit 5. Gelezen 2026-08-24.

Waar zit rijmeesters.nl?

Hoornklaver 39, Rotterdam. Telefoon 0637339088.