rijschoolstats.nlRijschool aanmelden
Terug naar alle rijscholen in Rotterdam
Logo van Autorijschool "Eminent"

Autorijschool "Eminent"

CBR-geregistreerd
Piet Mondriaansingel 42, Rotterdam

Bijgewerkt op

Slaagkans bij eerste poging

58%gemeten over 12 eerste examens
Kaart met de locatie van Autorijschool "Eminent" aan de Piet Mondriaansingel 42, Rotterdam
Piet Mondriaansingel 42, RotterdamBekijk op Google Maps

Prijzen

Gemiddelde prijs per les€39.50
Gemiddelde prijs per les€38,50
Gemiddelde prijs per les€37,50
Gemiddelde prijs per les€36,50
Autorijles (60 minuten)€47,00
Toon 7 meer
Autorijles (90 minuten)€71,00
Autorijles (100 minuten)€78,50
 Autorijles (10 x 60 minuten) *was€470
en nu€445
Eenmalig geldig€445,00
Praktijkexamen€285
Tussentijdse toets€215
Alle prijzen bij de rijschool

Praktische informatie

AdresPiet Mondriaansingel 42, Rotterdam
Telefoon0104563354
CBR-nummer2954U2
KvK-nummer24181018

Veelgestelde vragen over Autorijschool "Eminent"

Wat is het slagingspercentage van Autorijschool "Eminent"?

58% slaagde bij de eerste poging, gemeten over 12 eerste examens in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026. Het gemiddelde in Rotterdam is 40%. Bron: CBR, gelezen 2026-08-24.

Is Autorijschool "Eminent" beter dan gemiddeld in Rotterdam?

Op deze cijfers is dat niet te zeggen. Over 12 eerste examens ligt de werkelijke slaagkans tussen 32% en 81%, en dat bereik loopt dwars door het 40% stadsgemiddelde heen.

Wat kost een rijles bij Autorijschool "Eminent"?

Volgens hun eigen prijspagina: gemiddelde prijs per les €39.50, gemiddelde prijs per les €38,50, gemiddelde prijs per les €37,50. Gelezen 2026-08-24.

Bij welk examencentrum doet Autorijschool "Eminent" examen?

Rotterdam. Dat is waar het CBR de examens van deze rijschool afneemt in de periode 1 juli 2025 t/m 30 juni 2026.

Hoeveel reviews heeft Autorijschool "Eminent"?

26 beoordelingen op Google, met een gemiddelde van 4.8 uit 5. Gelezen 2026-08-24.

Waar zit Autorijschool "Eminent"?

Piet Mondriaansingel 42, Rotterdam. Telefoon 0104563354.